• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

Blesková správa

virtualny dod


VIRTUÁLNY DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ
pre vstup kliknite na obrázok alebo SEM

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 21 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 2608634
Úspech vo výtvarnej súťaži Malý princ PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 21 Marec 2023 00:00

Talent, kreativitu a predovšetkým obrovskú dávku fantázie preukázali naše študentky vo výtvarnej súťaži Malý princ, vyhlásenej Centrom voľného času v Trnave. Stvárnením tajomného a nepoznaného sveta vesmírneho priestoru, inšpirované známym dielom Antoine de Sant-Exupéryho Malý princ. Hana Kušmireková a Kristína Farárová obsadili v svojej kategórii prvé miesto, Veronika Savorovská druhé miesto a Kristína Handzová tretie miesto.

 Diplom Farárová Kristína II.A Diplom Handzová Kristína II.A Diplom Kušmíreková Hana II.A

 
Hodina deťom PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 21 Marec 2023 00:00

Hodina detom 2023Dňa 21. marca 2023 sa naši študenti, tak ako každý rok, aktívne zapojili do celoslovenskej charitatívnej zbierky HODINA DEŤOM, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. Zbierka je zameraná na pomoc deťom, ktoré vyrastajú len s jedným rodičom. Na Slovensku je takmer 80 tisíc jednorodičovských rodín, ktorí žijú s nezaopatrenými deťmi a s deťmi ohrozených chudobou. Ďakujeme študentom, že takto prispeli k zlepšeniu kvality života iných slovenských detí, ktoré pomoc potrebujú.

 
Rady od najpovolanejších PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Február 2023 08:22

hanecka 3O svete módy, dnešnom odevnom dizajne, práci módneho návrhára sa prišiel podeliť s našimi študentami módny guru, dvorný návrhár prezidentky Slovenskej republiky Boris Hanečka. Besedu si môžete pozrieť TU.

hanecka 1 hanecka 2

 
Dobrá príprava = dobré zamestnanie PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 27 Február 2023 08:13

priprava 3Študenti tretieho ročníka VYŠŠIEHO ODBORNÉHO ŠTÚDIA zo študijného odboru FILMOVÁ A MEDIÁLNA TVORBA už teraz spolupracujú pri príprave programov v televízii TA3. Uchytili sa  ako plnohodnotní strihači a štúdioví technici. Náplňou ich práce je spolupodieľať sa, s reportérmi, redaktormi a moderátormi, na príprave spravodajských príspevkov. Ich prácu môžeme vidieť denne na televíznej obrazovke. Tento rok ukončia štúdium absolventskou skúškou, ale už teraz, vďaka dobrej príprave v škole a pracovnému zanieteniu,  majú zabezpečenú prácu v celoštátnej TV.

priprava 1 priprava 2 priprava 4

 
Aj mladí ľudia citlivo vnímajú a uvedomujú si hrôzy vojny PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 07 Február 2023 22:33

nina 2023Pri príležitosti Medzinárodného dňa pamiatky obetí holokaustu sa konala súťaž "My, deti dneška o časoch vojny". Ani naším študentom nie je táto história ľahostajná. Gratulujeme k výhre v súťaži našej študentke Nine Rakšányovej.

nina 2023 2

 
Divadlo Nová scéna je „praktickou školou“ našich maskérov PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 13 Január 2023 16:05

maskeri 2Študentky študijného odboru maskérska tvorba spolupracujú v divadle Nová scéna už na štyroch predstaveniach. Okrem "Bedárov", "Bodyguarda" a "Škrupinky" je to nový rozprávkový muzikál nielen pre deti "Ak veríš zázrakom", ktorý mal premiéru tesne pred vianočnými sviatkami. Maskujú, líčia a češú, hercov a herečky na známe postavy z rozprávok v pútavom príbehu s pesničkami zo známych rozprávok a muzikálov.

maskeri 3 maskeri 4 maskeri 5

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 3 z 44