• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 24.2.2022  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 275 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 2322908
Letná škola pomáha zlepšiť prípravu našich študentov PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 06 September 2021 00:00

Aj naša škola sa cez prázdniny zapojila do projektu Letná škola. Zúčastnili sa jej študenti odborov kostýmová tvorba a maskérska tvorba. Každý deň, ktorý využili na doplnenie svojich praktických vedomostí a zručností, bol prínosom pre zvládnutie náročných požiadaviek na absolventov jedinečných študijných odborov, ktorí tvoria scénické výpravy pre film, divadlo a televíziu.

 
Oslava Dňa ústavy SR v Poľsku PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 06 September 2021 00:00

varsava dvoranova-15Veľvyslanec SR v Poľsku, pri príležitosti Dňa ústavy SR usporiadal pre diplomatické zbory v Poľsku koncert svetoznámej opernej speváčky Adriany Kučerovej. Koncert sa uskutočnil v exkluzívnych priestoroch oranžérie v Lazienkach. Na príprave a realizácii tejto významnej udalosti sa podieľali aj študenti a učitelia našej školy. Veľký záujem vyvolali prezentované scénické kópie dobových kostýmov. Najväčší obdiv však získala dizajnová kolekcia šiat, ktorá znázorňuje priateľstvo oboch krajín na spojení dominánt Bratislavy s Kúpeľným kráľovský palácom v Lazienkach. Kolekcia je umiestnená na veľvyslanectve SR vo Varšave, kde reprezentuje um a talent našich študentov.

 
Slovensko, krajina v srdci Európy 2021 PDF Tlačiť E-mail
Streda, 26 Máj 2021 15:24

banner SKvSE21

 
Úspech našich žiakov na súťaži ZLATÁ KLAPKA PDF Tlačiť E-mail
Streda, 31 Marec 2021 15:59

zlataklapkaDeviaty ročník súťaže v audiovizuálnej a multimediálnej tvorbe detí a mládeže Zlatá klapka už pozná svojich víťazov. Ocenenie Zlatá klapka získali aj piati naši študenti:

  • Stella Šuranská -  film „Samo zrejme“ v kategórii Kamera, Réžia, Krátky hraný film
  • Miroslav Mlynka – film „Mesto“ v kategórii Strih
  • Tomáš Vranovič – film „Moje nápomocné svedomie“ v kategórii Chlapčenský výkon pred kamerou
  • Patrik Bihuň – film „Alexej“ v kategórii Kamera
  • Samuel Ostrovský - film „Nálady mesta – JAR 2020“ v kategórii Publicistika / dokument

Opäť je to dôkaz, že napriek podmienkam tejto sťaženej doby, sa dajú dosahovať výborné študijné výsledky.

 

Tu sú linky, kde si môžete pozrieť ocenené filmy:

 
Štúdium na našej škole Vám prinesie úspech a uplatnenie v živote PDF Tlačiť E-mail
Streda, 24 Marec 2021 09:31

2021 MEDartCeloslovenská súťaž MED ART ponúka študentom aktívnym v mediálnych oblastiach posúdenie ich práce odborníkmi z praxe. V televíznej časti tejto súťaže výrazne zabodovali naše študentky 4. ročníka z odboru masmediálna tvorba. Karin Ničová sa stala víťazkou a Tereza Kubincová obsadila tretie miesto. V dobe, keď nás trápi pandémia a školy pracujú už takmer rok dištančnou formou, to dokazuje záujem študentov o štúdium, ich dobrú prípravu bez ohľadu na podmienky a tiež kvalitnú prácu učiteľov školy. Ocenené príspevky si možete pozrieť na http://medart.ku.sk/index.php/medart-2021/.

 
Úspešný projekt s Japonskom pokračuje PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 25 Február 2021 18:53

ART MILE 15Už druhý rok pokračujeme v úspešnom projekte s japonským partnerom. Projekt ART MILE je orientovaný na trvalo udržateľné zdroje. V týchto dňoch sme dokončili našu časť výtvarného diela, ktorá je pripravená k odoslaniu do Japonska tak, aby mohla byť súčasťou výstavy počas letných olympijských hier 2021. Veríme, že tento rok sa OH uskutočnia a naši žiaci sa tešia na ďalší ročník, do ktorého sme opäť pozvaní. Toto pozvanie je pre nás veľkou výzvou, z každej krajiny sa totiž projektu zúčastňuje vždy iba jedna škola. My máme tak veľkú príležitosť ale aj zodpovednosť dobre reprezentovať Slovensko.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 5 z 39