• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 16.02.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 17 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 2519265
Konferencia Pridružených škôl UNESCO PDF Tlačiť E-mail
Streda, 16 November 2022 00:00

Konferencia Pridružených škôl UNESCO 115. novembra 2022 sa konalo v priestoroch Ministerstva zahraničných vecí a Európskych záležitostí SR  stretnutie Pridružených škôl UNESCO v Slovenskej republike. Konferenčné priestory zdobili práce našich študentov - kostýmy a obrazy motivované krajinami V4, zhotovené pri príležitosti predsedníctva SR v zoskupení V4.   

 
Charitatívna zbierka Červené maky PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 12 November 2022 00:00

Červené maky 3Dňa 11. novembra 2022 sa študenti našej školy zúčastnili charitatívnej verejnej zbierky „Červené maky“, ktorú organizuje OZ Post Bellum, aby ako mladí ľudia prispeli na zachovanie spomienok na vojnových veteránov, aby darovaním červených makov v uliciach Bratislavy pripomenuli hrdinstvo a obete vojakov vojen. Je na mladých, aby sa na príbehy veteránov nikdy nezabudlo.

 
Príprava najmilšieho koncertu roka PDF Tlačiť E-mail
Streda, 09 November 2022 20:03

V rámci dlhoročnej spolupráce školy s Nadáciou Úsmev ako dar sa naše maskérky aj v tomto roku, tak ako každý rok, svojím umením líčiť a česať podieľali na natáčaní koncertu Najmilší koncert roka. Koncert bude vysielať RTVS 24.decembra 2022.

 

 

 
Keď sa umelecká prax snúbi s detskou radosťou PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 07 November 2022 20:02

Študentky z odboru maskérska tvorba majú plné ruky práce aj mimo dní a času školského vyučovania. Okrem pravidelného líčenia v troch predstaveniach divadla Nová scéna chodia skrášľovať detské tváričky na rozmanité akcie. Zdolávajú pritom dlhé rady záujemcov, bojujú s časom, pretože na jedno nalíčenie majú maximálne 5 minút. Odmenou sú im vždy šťastné úsmevy na spokojných tváričkách detí.

 

 
Kvalitná príprava v škole, dobré uplatnenie v praxi PDF Tlačiť E-mail
Streda, 02 November 2022 19:59

Kvalita prípravy študentov v odbore maskérska tvorba sa potvrdzuje aj ich úspechmi v praxi. Naše bývalé študentky Dominika Gregorová a Barborka Hollá, ktoré počas štúdia usilovne praxovali v divadla Nová scéna, dnes využívajú získané skúsenosti a rozvíjajú svoj  talent v televíznych štúdiách TA3, TV JOJ (seriál Nemocnica), TV JOJ 24.

 

 
Skúmame možnosti vysokoškolského štúdia PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 20 Október 2022 00:00

20. októbra 2022 sa boli naši študenti pozrieť na Filmovom festivale Áčko, na fakulte televízie a filmu VŠMU. Po premietaní súťažných filmov si mali možnosť pozrieť zvukové štúdio a otestovať v ňom najmodernejšiu techniku.

Filmovy festival Acko 1 Filmovy festival Acko 2 Filmovy festival Acko 3

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 5 z 44