• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 40 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 3009951
Oceňovanie pedagógov v Starom meste PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 01 Apríl 2014 11:57

den ucitelov 2014 2Pri príležitosti Dňa učiteľov, 25. marca 2014, oceňovala starostka Mestskej časti Bratislava – Staré mesto, pani Tatiana Rosová, najúspešnejších, najaktívnejších a najzodpovednejších pedagogických zamestnancov zo svojich materských a základných škôl. Výnimočnosť udalosti a slávnostnú atmosféru v historických priestoroch Zichyho paláca umocnili aj naše študentky v krásnych dobových kostýmoch, ktoré sú už tradične pri tomto akte nápomocné.  

Viac fotografí nájdete v našej fotogalérii.

 
BODY ART TRENČÍN 2014 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 01 Apríl 2014 11:57

bodyart tn 2014 1V piatok 21. marca 2014 sa v Trenčíne uskutočnil 10. ročník Majstrovstiev SR v maľovaní na telo – BODY ART 2014. Už tradične sa ho zúčastnili aj študentky našej školy. Témou bolo TAJOMSTVO - dielo, ktoré má vyvolať záujem, túžbu po poznaní. Na súťaži sa zúčastnilo štrnásť profesionálov a štyri naše študentky. Lenka Priczelová vytvorila na tele modelky starodávnu mapu, ktorá viedla cez ostrovy a moria – názov práce „Stratený poklad“. Dielo „Jing Jang“ vytvorila Radka Baňacká a chcela ním poukázať na tajomstvo protikladov medzi ženou a mužom a magický výsledok ich spojenia - dieťa. Tajomstvo nikdy neobjaveného morského sveta Atlantídy zobrazila na telo svojej modelky Monika Kovácsová. Petra Karšayová dielom „Tajomstvo prírody“, zaujala tiež netradičným výberom jediného mužského modela súťaže. Napriek tomu, že sa naše študentky neumiestnili na prvých troch miestach, ich práce nezaostávali za prácami profesionálov a vyvolali mimoriadny záujem médií i poroty.

Viac fotografí nájdete v našej fotogalérii.

 
Študentský film putuje do Bruselu PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 15 Február 2014 23:31

01ceruzka2V celoslovenskej súťaži Zodpovedne.sk zameranej na prevenciu negatívnych javov spojených s používaním nových technológií alebo na ich pozitívne využívanie, získali študenti študijného odboru animovaná tvorba III. A triedy „Zlaté ocenenie“ – špeciálnu cenu za najzodpovednejšiu animáciu. Ich spoločný film poputuje ďalej na výstavu obdobných diel detí a mládeže z celej Európy do Bruselu.

Fotoukážky z filmu si môžete pozrieť v našej fotogalérii a v najbližších dňoch zverejníme aj samotný film.

 
3. miesto v krajskom kole Olympiády v anglickom jazyku PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 13 Február 2014 20:22

diplom gombkotoova 2Dobré vedomosti z anglického jazyka potvrdila Monika Gomgkӧtӧová v krajskom kole Olympiády v anglickom jazyku. Získala tretie miesto a potvrdila, že záujmom a usilovnosťou je možné siahať na akúkoľvek métu.

 

 
Pod maskou sa nebojím PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 10 Február 2014 10:03

3Už po tretí rok uľahčili naše študentky z odboru maskérska tvorba budúcim prváčikom zo Základnej školy na Vrútockej ulici v Bratislave prvý vstup do školy, zápis do prvého ročníka. Masky známych hrdinov detských rozprávok, zvierat, vesmírnych bytostí, zakryli rozpaky z prvého stretu so školskou pôdou, navodili hravú atmosféru a škola bola hneď kamarát.

Viac fotografí nájdete v našej fotogalérii.

 
Úspech v Olympiáde anglického jazyka PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 06 Február 2014 00:05

diplom gombkotoovaŠtudenti našej školy sú úspešní nielen v odborných profesijných súťažiach. Monika Gombkӧtӧová, študentka tretieho ročníka v odbore animovaná tvorba obsadila v tvrdej konkurencii žiakov všetkých typov stredných škôl v obvodnom kole Olympiády z anglického jazyka krásne 1. miesto. Blahoželáme a držíme palce v krajskom kole.

 
<< Začiatok < Dozadu 41 42 43 44 45 46 47 48 49 Dopredu > Koniec >>

Stránka 43 z 49