• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 21 hostí 
Novinár sa v praxi dostane všade ... PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 14 December 2023 00:00

10 Novinár sa v praxi dostane všade Študenti masmediálnej tvorby aj v tomto školskom roku začali sériu odborných exkurzií možných budúcich pracovných priestorov v Prezidentskom paláci.

 
Predvianočná Viedeň PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 11 December 2023 00:00

9 Predvianočná ViedeňAj tento rok sa takmer stovka našich študentov zúčastnila odbornej exkurzie vo Viedni. Okrem "umenia", ktoré im ponúklo múzeum ALBERTINA nemohla v programe chýbať návšteva vianočných trhov.

 
Máme šikovných študentov PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 04 December 2023 00:00

Vo výtvarnej súťaži „Strašidelný dom“, ktorú organizovalo CVČ v Trnave, v kategórii študentov stredných škôl získali naši študenti množstvo ocenení:

  • 1. miesto – LILYEN VALAŠKOVÁ a ALEXANDRA KUČEROVÁ,
  • 2. miesto – LEA MACHYNIAKOVÁ, KLAUDIA ŠRAMKOVÁ a SABINA MELICHÁROVÁ
  • 3. miesto – KRISTÍNA KOŽÍKOVÁ

Všetkým blahoželáme a veríme, že ich to povzbudí v ďalšej výtvarnej tvorbe.

7 Máme šikovných študentov Valášková 7 Máme šikovných študentov Kučerová 7 Máme šikovných študentov  Machyniaková 7 Máme šikovných študnetov Šrámková 7 Máme šikovných študentov  Melicharová 7 Máme šikovných študentov  Kožíková

 
„Učíme sa“ od našich úspešných absolventov PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 09 December 2023 00:00

8 Učíme sa od našich úspešných absolventovV študijnom odbore maskérska tvorba sme na besede a workshope privítali nášho bývalého študenta Tomáša Graneca, ktorý je dnes mimoriadne úspešným maskérom a kaderníkom s vlastným kaderníckym štúdiom. Venuje sa česaniu nielen súčasných spoločenských či svadobných účesov, ale aj historickým účesom, ktoré vystavuje na mnohých podujatiach či samostatných výstavách.

 
Konferencia „Slobodní študenti“ PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 30 November 2023 00:00

6 Konferencia Slobodní študentiOrganizácia Post Bellum pripravila pre študentov stredných škôl trojdňovú konferenciu s názvom „Slobodní študenti“, na ktorej sa zúčastnili aj naši študenti Marianna Králiková a David Žák. Účastníkov čakali zaujímavé workshopy a prednášky k témam holokaustu, aj o súčasnej situácii v Izraeli. Súčasný ročník bol však zameraný predovšetkým na vzdelávanie o boji s dezinformáciami, čo je v dnešnej dobe obzvlášť dôležité.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 4 z 58