• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 15.02.2024   Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 18 hostí 
Červené maky - symbol konca Prvej svetovej vojny PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 14 November 2023 00:00

5 Červené makyKaždoročne si 11. novembra pripomíname ukončenie Prvej svetovej vojny. 11. november sa stal Medzinárodným dňom veteránov. Aj naši žiaci si pripomenuli tento sviatok aktívnym zapojením sa do charitatívnej zbierky. Výťažok z nej poputuje organizácii Post Bellum, ktorá dokumentuje príbehy, na ktoré by sa nemalo zabúdať. Žiaci ponúkali červené maky ako symbol úcty k vojnovým veteránom a tým, ktorí hrôzy vojny prežili. Zaujímavosťou bolo, že v centre Bratislavy mali možnosť náhodne stretnúť aj troch veteránov a porozprávať sa s nimi osobne. Veteránov vojny to tiež potešilo, že mladí ľudia na nich myslia. Žiakom ďakujeme, že úspešne zvládli zbierku aj daždivom počasí a vyzbierali sumu viac ako 902 €.

 
Skúsenosti z reálnej praxe sú najlepšou školou... PDF Tlačiť E-mail
Streda, 08 November 2023 00:00

4 Skúsenosti z reálnej praxeTretiaci zo študijného odboru masmediálna tvorba 7. 11. 2023 navštívili slovenskú televíziu, kde absolvovali, aj s odborným výkladom,  prehliadku šiestich štúdií a ich technického zabezpečenia, vrátane réžií.  Tiež si pozreli skladové priestory kulís. Na záver nazreli do štúdia, kde sa práve pripravoval Dámsky klub. 

 
Beseda o umelej inteligencii PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 09 Október 2023 00:00

2 Beseda o umelej inteligenciiPosledný septembrový piatok sa žiaci viacerých tried vyšších ročníkov zúčastnili besedy o AI (umelej inteligencii). Besedu viedol Mgr. Boris Vavrík, ktorý zreteľne, jednoducho a vtipne vysvetlil našim študentom fungovanie umelej inteligencie. Študenti sa dozvedeli zaujímavé informácie o tom, čo je umelá inteligencia, ako funguje a aj to, ako ju bežne využívame v našich životoch.

 
Úspešné podnikanie po ukončení školy PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 04 November 2023 00:00

3 Úspešné podnikanieV prvý novembrový piatok sa žiaci maturitného ročníka zúčastnili na prednáške zameranej na podnikanie a spôsob presadenia sa v profesionálnom živote po skončení strednej školy. Prednášku a následnú besedu viedla Mgr. Veronika Bošková. Poukázala na tri základné body, ktoré môžu pomôcť naštartovať kariéru budúcich podnikateľov:

  • Sociálne siete a prezentácia na nich
  • Webová stránka, ktorá zaujme už na prvý pohľad
  • Portfólio

Ak chcú byť naši žiaci v budúcnosti úspešní v podnikaní, musia sa v prvom rade odlíšiť od konkurencie a zaujať či šokovať svojimi nápadmi. Tento cieľ môžu úspešne dosiahnuť aj vďaka použitiu AI - umelej inteligencie a jej nástrojov.

 
Školský rok začíname s úspechom PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 25 September 2023 16:47

1 Školský rok začína s úspechomZačiatkom školského roka 2023/2024 sa študenti našej školy z odboru fotografický dizajn zúčastnili medzinárodnej fotografickej súťaže s názvom FOTO brigáda. V konkurencii študentov z rôznych krajín Európy si odniesli cenné prvenstvo.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 5 z 58