• supba.jpg
  • SUPBA-2.jpg

social facebook box blue Twitter Logo

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 32 hostí 
MEDart 2022 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 29 Apríl 2022 21:13

MEDart transparentMinuloročný úspech v MEDarte sme zopakovali. V Súťaž stredoškolákov v mediálnej tvorbe cenu poroty v kategórii „Tlač“ získal náš študent David Žák.

 

https://dennikn.sk/blog/2509387/rozhovor-s-petrom-bardym-od-meciara-na-slobode-po-odsudeneho-kocnera/

Viac info na http://medart.ku.sk/index.php/medart-2022/.

 
Pridružené školy UNESCO PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 28 Apríl 2022 21:03

unescoV rámci projektu „Pridružené školy UNESCO“, ktorého sme súčasťou, máme možnosť získavať inovatívne vzdelávacie materiály, spoznať nové metódy učenia sa. K takýmto aktivitám patrila 28. apríla 2022 aj návšteva našich študentov v Univerzitnej knižnici v Bratislave, na zaujímavom seminári s témou „Ľudské práva a kritické myslenie“.

Fotografie nájdete na FB profile Univerzitnej knižnici v Bratislave.

 
Talent našich žiakov opäť prezentoval Slovensko vo Varšave PDF Tlačiť E-mail
Streda, 30 Marec 2022 20:48

Varsava 2022Veľvyslanectvo SR vo Varšave sa zúčastnilo tradičného vianočného dobročinného bazáru. Je nám cťou a potešením, že šaty s témou Varšavy a Bratislavy, ktoré vytvorili študenti našej školy, boli súčasťou prezentácie SR.

 
Opäť sa tešíme z úspechov našich študentov na výtvarných súťažiach PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 13 Jún 2022 20:52

Vo výtvarnej súťaži Luminiscentný farebný svet naša študentka Veronika Ďurecová získala 1. miesto. Veronika bola úspešná aj v súťaži ANJEL VIANOC, kde sa v kategórii stredných škôl umiestnila na 2. mieste. V súťaži VIANOČNÉ KÚZLO zasa 3. miesto obsadila Dominika Plekancová. V súťaži Slovanskí bohovia sa spoločne na 1. mieste umiestnili študenti Karin Horváthová, Matúš Gottschall, Lenka Štócová, Silvia Páleníčková, Agáta Pecková, Viktória Pokorná, Natália Porvazníková.

Dominika Plekancová KÚZLO VIANOC Veronika Ďurecová ANJEL VIANOC Veronika Ďurecová LUMINISCENTNÝ FAREBNÝ SVET

 

 
Profesijná príprava PDF Tlačiť E-mail
Streda, 30 Marec 2022 20:45

aktualityMaturitný ročník študentov masmediálnej komunikácie má možnosť zúčastňovať sa tlačových besied s ľuďmi z odvetvia žurnalistiky. Tentokrát mali možnosť diskutovať so šéfredaktorom internetového portálu @aktuality_sk Petrom Bardym, ktorý žiakom detailne zodpovedal otázky, priblížil prácu šéfredaktora, fungovania redakcie a k tomu prihodil aj niečo málo zo svojho súkromia.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 10 z 53