• SUPBA-2.jpg
  • supba.jpg

2percenta SUPSV

social facebook box blue

Pripravujeme

  • 23.11.2023  Deň otvorených dverí

Študijné odbory

ANIMOVANÁ TVORBAOBRAZOVÁ A ZVUKOVÁ TVORBA - KAMERA, ZVUK, STRIHSCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - KOSTÝMOVÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MAĽBA A DEKORAČNÁ TVORBASCÉNICKÉ VÝTVARNÍCTVO - MASKÉRSKA TVORBAMASMEDIÁLNA TVORBAVÝTVARNÉ SPRACÚVANIE KOVOV A DRAHÝCH KAMEŇOV ZAMERANIE - ZLATNÍCTVO A STRIEBORNÍCTVO fotografikavirtual

vos

Pridružené školy UNESCO

unesco

Slovensko, krajina v srdci Európy

SKvSE2012

TV-VÍZIA - internetová televízia

logo-vizia-tv

International Education Society

International Education Society

Kto je online

Máme online 18 hostí 

Štatistika

Počet zobrazení obsahu : 2693874
Opäť sa tešíme z úspechov našich študentov na výtvarných súťažiach PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 13 Jún 2022 20:52

Vo výtvarnej súťaži Luminiscentný farebný svet naša študentka Veronika Ďurecová získala 1. miesto. Veronika bola úspešná aj v súťaži ANJEL VIANOC, kde sa v kategórii stredných škôl umiestnila na 2. mieste. V súťaži VIANOČNÉ KÚZLO zasa 3. miesto obsadila Dominika Plekancová. V súťaži Slovanskí bohovia sa spoločne na 1. mieste umiestnili študenti Karin Horváthová, Matúš Gottschall, Lenka Štócová, Silvia Páleníčková, Agáta Pecková, Viktória Pokorná, Natália Porvazníková.

Dominika Plekancová KÚZLO VIANOC Veronika Ďurecová ANJEL VIANOC Veronika Ďurecová LUMINISCENTNÝ FAREBNÝ SVET

 

 
Talent našich žiakov opäť prezentoval Slovensko vo Varšave PDF Tlačiť E-mail
Streda, 30 Marec 2022 20:48

Varsava 2022Veľvyslanectvo SR vo Varšave sa zúčastnilo tradičného vianočného dobročinného bazáru. Je nám cťou a potešením, že šaty s témou Varšavy a Bratislavy, ktoré vytvorili študenti našej školy, boli súčasťou prezentácie SR.

 
Profesijná príprava PDF Tlačiť E-mail
Streda, 30 Marec 2022 20:45

aktualityMaturitný ročník študentov masmediálnej komunikácie má možnosť zúčastňovať sa tlačových besied s ľuďmi z odvetvia žurnalistiky. Tentokrát mali možnosť diskutovať so šéfredaktorom internetového portálu @aktuality_sk Petrom Bardym, ktorý žiakom detailne zodpovedal otázky, priblížil prácu šéfredaktora, fungovania redakcie a k tomu prihodil aj niečo málo zo svojho súkromia.

 
Rastie nám úspešný fotograf PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 06 Január 2022 00:00

Ján Ajpek BIG SHOT 1BIG SHOT je druhá najväčšia fotografická súťaž v našej susednej krajine, Maďarsku, ktorú organizuje ich najznámejší fotograf Pal Nanasi. Z viac ako 1000 uchádzačov sa do najužšieho kola siedmich najlepších fotografií dostali práce aj nášho študenta Jána Ajpeka.

 
Červené maky PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 15 November 2021 09:33

Červené maky 311. novembra si každý rok pripomíname Deň vojnových veteránov. Je spojený s dátumom ukončenia 1. svetovej vojny. Je to deň, kedy sa s úctou skláňame nad hrdinskými skutkami vojakov oboch svetových vojen, ktorí bojovali a často položili svoje životy pre krajší zajtrajšok ostatných. Z úcty k vojnovým obetiam a žijúcim veteránom sa aj naši žiaci zúčastnili verejnej charitatívnej zbierky „Červené maky“, organizovanej OZ Post Bellum, ktoré zaznamenáva príbehy pamätníkov 20.storočia.

 
Hodina deťom PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 26 Október 2021 00:00

Hodina deťom 121. októbra 2021 sa študenti našej školy aktívne podieľali na charitatívnej zbierke HODINA DEŤOM, ktorú organizuje Nadácia pre deti Slovenska. V tomto roku to bol už 22. ročník zbierky. Bol zameraný na pomoc deťom a mladým ľuďom na Slovensku v jednorodičovských rodinách. Posledný rok poznačený epidémiou koronavírusu Covid-19 zasiahol najviac deti žijúce s jedným rodičom, s mamami samoživiteľkami, starými rodičmi alebo opatrovateľmi. Zbierkou sa prispeje týmto deťom na potraviny, školské potreby, školské obedy, terapeutickú pomoc alebo zdravotné pomôcky.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

Stránka 9 z 45